شهرتجاری بانه ، منطقه نام آشنای غرب ایران در استان کردستان و در جوار مرز ایران و اقلیم کردستان عراق ، همواره داره جاذبه های تاریخی و اقتصادی بوده است ، دیر بازی است که نام این شهر چون نگینی اقتصادی زبانزد خاص و عام شده و بازار و پاساژهای آن جذابیت خاصی را برای شهروندان و مسافرین این شهر ایجاد نموده است .
رونق اقتصادی شهربانه در بخش ساخت و ساز های تجاری در قسمتی از شهر متمرکز شده بود که عنوان مسافر پذیر را داشت ، به عبارت دیگر در بافت بومی و سنتی تر شهر فقدان یک مجتمع تجاری به روز و دارای امکانات رفاهی و تفریحی به وضوح مشاهده می گردید .
ایده احداث مجتمع تجاری ، اداری و تفریحی رویال قصر با هدف رونق و توسعه بخش تجاری و خدماتی ، تفریحی بافت بومی شهر تجاری بانه و با تاکید بر بازار هدف شهروندان بانه ای در سال 1393 به همت مالکین مجتمع آقایان اسعد علیمحمدی ، ساکو علیمحمدی و جمال احمدی و همچنین مجموعه ایده پرداز و اجرایی فردا دیزاین با مدیریت آقای نژاد رحمن زاده ، پا به عرصه وجود نهاد و عملیات اجرایی آن شروع گردید ، این مجتمع فاخر و لوکس در بانه ، میدان ساعت ابتدای خیابان طالقانی واقع و در تاریخ 8/8/1398 افتتاح گردید .
عنوان (مجتمع تجاری اداری تفریحی رویال قصر ) بعنوان برند تجاری ، توسط شرکت تاجربان در سامانه مالکیت معنوی کشور رسما” بنام آقای اسعد علیمحمدی در تاریخ 1/3/1397 ثبت گردیده و هویت تجاری آن به نحو متفاوتی شکل گرفت و مفتخر است که بعنوان تنها مجتمع تجاری دارای برند تجاری رسمی در شهر بانه فعالیت می نماید .
مجتمع رویال قصر ، دارای مرکز خریدی لوکس و بسیار زیبا در سه طبقه می باشد ، کاربری هریک از طبقات مشخص و بصورت اختصاصی تعیین گردیده ، طبقه منفی یک مجتمع بعنوان اولین بازار تخصصی طلا وجواهر بانه طراحی و اجرا شده و مشتمل بر 21 واحد طلافروشی بسیار لوکس و مدرن و یک واحد کافه زیبا تحت عنوان رویال کافه می باشد ، در طبقه همکف این مرکز خرید واحدهای فروشگاهی و عرضه کننده پارچه های مجلسی متمرکز شده و طبقه اول رویال قصر به پوشاک ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، بدلیجات و کیف و کفش اختصاص دارد .
در طبقه دوم مجتمع رویال قصر، شاهد احداث اولین شهر بازی سرپوشیده شهر بودیم که فضایی در حدود 800 متر مربع را بخود اختصاص داده و مشتمل بر کلوپ بازیهای واقعیت مجازی ، بازی و سرگرمیهای خردسالان و همچنین بازیهای گروهی و هیجانی می باشد همچنین به منظور تکمیل خدمات مجموعه ، در قسمت جنوبی این طبقه دو واحد فست فود واقع گردیده است که پذیرای همشهریان عزیز و خانواده آنان می باشند .
در طبقات سوم و چهارم رویال قصر واحدها و دفاتر اداری لوکس احداث شده که به محلی برای تمرکز شرکتهای معتبر تجاری و خدماتی شهر تبدیل شده است .
در اقدامی فرهنگی ، فضای عمومی طبقه چهارم این مجتمع برای اولین بار در شهر بانه بعنوان یک کتابخانه عمومی تجهیز و در اختیار علاقمندان فرهنگ و ادب قرار گرفته است و شهروندان می توانند از خدمات کتابخانه رویال قصر بصورت رایگان بهره مند شوند .
ازجمله برنامه های رویال قصر در فاز توسعه ، احداث رستورانی بزرگ و روباز در روف گاردن این مجتمع در طبقه پنجم ، احداث نمایشگاه دایمی نقاشی و عکس در فضای عمومی طبقه سوم و همچنین احداث پارکینگ طبقاتی رویال قصر در ملک مجاور مجتمع می باشد .
امیدواریم با خدمات رویال قصر بتوانیم اوقات پر باری را برای بازدید کنندگان و شهروندان عزیز فراهم آوریم

فهرست